| Баби a întrebat:

e bine sa ma mansturbez daca sunt virgina?

Răspuns Câştigător
| OOOLEOOO a răspuns:

Masturbarea este o pregatire pentru viata sexuala.

Orcine a inceput viata sexuala s-a masturbat macar o data inainte de asta.

Este ok.

15 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Nu.

| FreeLife a răspuns:

Sigur ati auzit ca e virgina acu cautat-o toti...

| GabiArian22 a răspuns:

Bai frate ce sariti pe fata doar ca ati auzit ca e virgina laughing Credeti ca faceti rost de pi2da pe TPU laughing?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nimica

| leftside a răspuns:

Ea se " mansturbeaza " nu se masturbeaza, nu v-ati dat seama? laughing

| adyii a răspuns:

Adrianuseri idd si mai vb daca vrei

| ReSp3c7 a răspuns:

Nu este binee! lawl. te dezvirginezi cu mana ta m, laughing

| mahmy97 a răspuns:

Te poti dezvirgina cu mana ta trebuie doar sa stii cum si nu e greu te asigur cred ca nu prea mai esti virgina nu?

| AlexxTrk a răspuns:

Nu are nici o legatura :p

| Diablo14 a răspuns:

Cati ani ai?

| don111 a răspuns:

Da e bine sa te masturbezi pentru ati da seama ca poti sa te satisfaci si singura.bravo tie ca esti virgina.cati ani ai?

| Баби explică (pentru don111):

18 ani am.

| dakkar a răspuns (pentru Баби):

Iti recomand sa faci ce-ti dicteaza vaginul big grin Dar nu uita, ce-i prea mult...strica.

| don111 a răspuns:

Da-mi add ca prieten si mai vorbim :*:*

| FloriNNNNNNNNN a răspuns:

Da, insa nu e bine sa te masturbezi excesiv...Cand simti nevoia este ok.