| Marjuddjeje a întrebat:

Salut, e ceva important daca o fata mi-a facut sex oral adica (mi-a supt-o) exista ceva riscuri de boli?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da exista.
sunt o groaza de boli cun trasmitere sexuala care se iau si prin sex oral

| Violleta2022 a răspuns:

Da, exista risc 100% sa iei absolut toate bolile pe care ea le are, fiindca s-a facut contact direct.

Dar de prezervativ nu ai auzit?
costa doar 2 lei si te-ar fi protejat integral, de orice boala are parasuta cu care ai avut sex...

| dullcat a răspuns:

Buna.Da, exista daca ea a mai avut astfel de interactiuni cu altii infectati.Stupid cum Vio zice ca e automat parasuta, de parca o fata normala care habar nu are de educatie sexuala, ca si tine de altfel, iese din discutie.

| FindMyName a răspuns:

Da exista, orice contact sexual neprotejat are riscuri. La cel protejat nu riști prea multe.

| Violleta2022 a răspuns:

Intersant totusi, cum ieri nu stiai ce-i ala sex oral, anal sau vaginal si azi vii sa ne spui ca ai avut deja sex oral...

Vezi ca formul asta tine minte tot ce spui pe aici si esti usor prins cu minciuna!

https://www.tpu.ro/utilizator/aaxqzz/intrebari/

| ReluCruciatul a răspuns:

Toate boalele de pe lume. Cum crezi ca s-a transmis sida in comunitatea homo? De aia porti protectie!

| FredericChopin a răspuns:

Nu stai chill!