| Karlla888 a întrebat:

Salut,e normal dupa 5 luni de relatie sa ai relatii intime cu partenerul? (19 ani)

13 răspunsuri:
| Barbaraaa a răspuns:

Da este normal sa faci cand simti.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Da

| AlexanderAdrian a răspuns:

La 19 ani ar fi fost normal oricand. Fiecare face sex cu partenerul cand crede de cuviinta, nu toata lumea e pudica sau antamata intr-o mentalitate se secol 18. Sa-mi fie cu iertat sex on first date doesn't make u a ***.

| LonlyWolf a răspuns:

Da. de ce nu? daca ati simntit asta amandoi si ati facut-o de placere e normal. anormal era la 11-12-13-14-15 ani

| RAY a răspuns:

Cred ca da

| neutrino a răspuns:

Deja el a avut multa rabdare.

| Neo12 a răspuns:

Odată ce eşti majoră, faci ceea ce simţi. După 18 ani este indicat să întreţii relaţii sexuale pentru că nu mai se dezvoltă aşa mult organele şi tot ceea ce ţine de corpul tău. Nu mai eşti "crudă".
Dacă tu consideri că merită să o faci cu el şi chiar vrei şi tu, fă-o. Fă ce simţi, nu te lăsa influenţată de noi. Poate mai târziu o să-ţi pară rău dacă ai ales ceva din ce am zis noi, aşa că ai grijă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,daca va iubiti.

| frostxtq a răspuns:

E foarte normal, daca simti acel ceva pentru el si te iubeste, atunci da. Cred ca te iubeste din moment ce a stat atata amar de vreme dupa tine

| emmaemilia a răspuns:

Mai bine mai astepti un pic, nu va grabiti s-ar putea sa va para rau, mai asteapta macar vreo 3 -4 luni

| Lia340 a răspuns:

Te poate lasa si dupa 5 ani.Nu mai ales dupa 5 luni...
Din punctul meu de vedere NU, clar trebuie sa mai astepti!

| suntroman a răspuns:

Ai 19 ani da-ca nu 15-17 esti destul de mare e norml dar

| suntroman a răspuns (pentru suntroman):

Ai 19 ani nu 15-17 esti destul de mare e normal dar numai daca te iubeste cu adevarat