| malishka93 a întrebat:

este citeva zile este ziua de nastere a prietenului meu si ma gindesc de ziua lui sa fac ceva romantic, adica luminari prin casa, ceva sampanie! cum credeti o sa-i placa?

4 răspunsuri:
| ale a răspuns:

Sincer acum de unde sa stim noi daca o sa ii placa? tu il cunosti mai bine nu? e prietenul tau...depinde ce tip e daca e romantic o sa adore asta daca e un tip mai dur nu stiu ce sa zic

| CHILIPIR a răspuns:

La nebunie, te asigur

| lyrics a răspuns:

Eu zic ca da.
un vin rosu...luminari...
ia-ti o lenjerie mai sexy si poti sa-i dansezi.

| lays a răspuns:

Nu sunt de acord cu ale.chiar daca e un dur, pariez ca i-ar placea.sa pui lumanarele d'alea pastilute prin toata camera.sa bagi o melodie tare si sa-ti unduiesti soldurile in fata lui intr-un dans sexy.ramane mutstraight face iti garantez.eu am in plan sa fac asta mai tarziu.am lumanari, bete parfumate, muzica, mancare dar nu am vin. fug sa iaubig grin.am pregatit si muzica.eu de fel nu prea am simt in largul meu pe muzica lenta asa ca bag diseara sean-paul-get busy. daca stii sa dansezi pe genul asta de muzica incearca. e mai ok decat o melodie lenta.il incita mai multbig grinbig grin