| ValarMorghulis a întrebat:

Este o fata la scoala ca imi place mult rau de tot.Nu cred ca pe mine ma cam place. Ce sa fac sa o cuceresc putin, sa fiu cu ea? Pls.astept raspuns.

Răspuns Câştigător
| cristina_3322 a răspuns:

Intr`un fel nu ai cum sa schimbi gustul omului, intreaba o prietena de a ei, da vezi sa fie de incredere sau afla cumva ce ii place la un baiat, cum sa fie, cum sa se comporte, daca poti afla despre fostul prieten ar fi bine.

Fai din ochi intr-o zi...sa vezi cum reactioneazasmugsmug daca se enerveaza ii zici ca i s-a parut ca iti intrase ceva in ochibig grin

Dar vezi sa nu`i arati exagerat de mult cat tii la ea ca intr-o relatie unu iubeste mai mult si unu mai putin, si daca iti stie ff bine sentimentele ti le poate juca pe degete...si dupa suferi

bafta:*

4 răspunsuri:
| Linda a răspuns:

Eu spun sa vorbesti cu cineva apropiat si sincer daca crede ca ati putea fi impreuna. Si eu ma pot trezi ca vreau cu printul Angliei dar nu ajuta cu nimic. Cauta sa fii cu cineva careia si ei in place de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii tu insati nu te schimba pentru o fata tot vei gasi pe cineva cu care sa iti imparti dragostea

| UrăscPăstârnacul a răspuns:

Orice om are gusturi diferitewinking De ce crezi ca nu te place? Ai discutat cu ea, sau cu prietenele ei? Ca sa o cuceresti, nu trebuie neaparat sa te schimbi tu. Pur si simplu da`te pe langa ea, vezi ce ii place, ce nu ii place. Sau mai usor: fii langa ea atunci cand are nevoie de cineva pe care sa se bazeze. Atunci ea va observa ca esti de incredere si va fi mandra sa fie langa unu` ca tine.

Bafta!

| AdrianIoan a răspuns:

Ia-ti inima in dinti, mergi la ea si o inviti in oras. Atunci o sa-ti dai seama dupa reactia ei daca are chef de tine. Daca nu accepta, ii zici adevarul si vei sti una si buna. Bafta