| Panteras a întrebat:

Salut,este o fata pe care o plac foarte mult, am vorbit cam o luna si in cele din urma ne-am intalnit si am mers la ea acasa...am vorbit cateva ore, am facut ceva pe acolo si cand m-am dus acasa, am pupato pe coltul gurii si dupa ea m-a pupat pe buze.Eu nu stiam daca ma place dar ea mi-a zis a doua zi ca vrea sa ramanem doar prieteni,si cand am intrebat-o de ce m-a pupat pe buze a zis lasa-o balta, si i-am zis ca o las de tot balta cu ea daca nici macar un raspuns nu pot primi, si nu ii mai scriu de acum....nu o inteleg deloc, stie ca m-am indragostit de ea, ma si pupa pe buze si apoi vrea sa ramanem prieteni fiindca zice ea"e mai bine asa" Off nu inteleg nimic

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ai fost cam fraier fata ti-a dat de inteles ca vrea sex cu tine si tu nu te-ai prins

| R0R0 a răspuns:

Cred ca vrea sa fie intre voi o,, prietenie cu beneficii,,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Las-o balta e un fel de " Insista ba! Eu trebuie sa fac totul?! ". Daca chiar iti place de ea da-i intalnire iar si sarut-o tu.

| neacsumihai2009 a răspuns:

Nu prea e o intrebare, ci mai degraba o nelamurire personala

A spus asta, pentru ca se astepta sa o saruti direct, nu pe coltul gurii, si probabil s-a panicat
Treaba asta cu lasatul balta, e strans legata de orgoliul feminin, de care o sa te mai lovesti de acum in colo

Mergi la ea, si sarut-o direct

Apoi sa vezi daca mai spune asa. Garantez ca nu

Mult spor

| Panteras explică (pentru neacsumihai2009):

Nu cred ca mai merge, nu stiu daca ne vom mai vedea curand mia ales ca am decis sa nu ii mai scriu, daca ne mai vedem poate o sa incerc, daca nu iese nimic ma aleg cu o palma si oricum nu cred ca mai vrea sa vorbeasca cu mine laughing

| mariaariamaron a răspuns:

Las-o balta. Meriti ceva mai bun. Daca a spus asta inseamna ca ei nu ii place de tine. Sunt fata si stiu ce inseamna asta. Nu e sigura ca ii place de tine si daca tot insisti ea o sa cedeze si o sa vrea sa fie cu tine dar nu o sa aiba sentimente cu adevarat. Scz pentru greseli.