| Alex05012024 a întrebat:

Salut,

Este o intrebare legata de marime si grosimea penisului:

15 cm marime si 15 cm grosime vi se mare un penis mic sau normal?, ca mare clar nu e, mare era daca era 17-20.Mie personal mi se mare mic de aceea intreb, asta sunt dimensiunile mele

As vrea mai multe raspunsuri si detalii.

Mersi.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Alex05012024: 15 cm marime si 15 cm grosime vi se mare un penis mic"

Pentru un răspuns precis, introdu in formulă inălțimea, masa, diametrul și densitatea specifică. Apoi trebuie să aplici coeficientul hall pentru un rezultat exact. Ia și aplică asta:

RH=(1/e) [(pµ2p– nµ2n)/(pµp+ nµn)2]⋅[/2]

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Este gros.
Ce inaltime ai?

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Pt toti baietii care isi doresc de 20cm:
NU poti folosi asa o scula. De ce? Pt ca iti ranesti partenera.
Trebuie sa ai in permanenta grija sa nu mergi pana la capat.
Asta e ideea voastra de sex ideal? Nu prea cred.