| emilytorens a întrebat:

Salut.este un baiat la mine in clasa n-e cunoastem destul de bine iar eu il iubesc foaaarte.desi eu am prieten pe care il plac la fel de mult dar din cauza distantei recente n-e intalnim ft rar iar la cel din clasa mea n-e vedem mai tot timpul v-a da-ti seama.la cel din clasa:n-e distram bine si n-e simtim si minunat impreuna.in pauze.doar ca in clasa el nu prea este apreciat.si nici nu prea am curajul sa ii zic la bff din clasa.pentru ca ea a fost cu el si.nu stiu cum v-a reactziona. ajutati-ma va rog.si cu baiatul cu care sunt acum ce sa fac pentru ca noi am mai fost dar ia-m dat papucii si acu iar ne-am cmbt.si cum sa fac sa aflu daca cel din cls ma place fara ca ceilalti sa isi dea seama.si daca n-e cmbn.sa spun la fetele din clasa? ce sa faaaaaaac? please help me!

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Buna happy
pai, ai putea sa o intrebi pe prietene ta cate ceva despre el...insa incearca sa nu ii dai prea multe de banuit,si o metoda pentru a vedea cum este ea,pro` sau contra` ar fi sa va jucati adevar sau provocare, si sa o intrebi cand este randul dau "Intrebare de barajhee hee :Ce ai face dace eu as fi cu X? smug.In felul asta ti-ai da seama cum este ea intredevar, geloasa sau nu...asa e fiacare in parte

in privinta cu acel baiat.thinking nu stiu ai putea sa faci la fel doar ca alta intrebare"ce crezi.sunt draguta" sau "nah... laughing ma placi " laughing

iar acum de cel cu care esti( cel de la distanta) straight face e foarte grau sa ai o relatie la distanta, mai ales ca nu sti ce face el acolo, te insala se fu**e este la puscarie (gluma...dar nah.nu sti niciodata)hee hee)asta e marea problema straight face

ceredema-daca faci cum ti-am zis totul va fi binewinking
big hug
P.S. daca prietene ta isi da seama nu nega, vb cu ea poate te intelege.iar daca nu lasa`l balta pe baiat, mai inpotranta iti este prietene straight face

funda? puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| rony a răspuns:

Adevarul ca nici tu nu intelegi ce vrei.dar noi?

| Heath a răspuns:

Ne dam seama ca stai cam prost cu romana...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze e prea lung ce ai scris si mie cam lene sa citesc atat.

| bogdan_8133 a răspuns:

Ar trebui sa te gandesti mai intai care din ei crezi ca te merita si cu care crezi ca vei fi fericita. Daca vrei sa stii daca te palce,te duci frumos si il tragi intr-o parte, doar tu si el si il intrebi, va aprecia ca ai fost sincerawinking