| LoveItachi4Ever a întrebat:

Este vorba din nou despre acel baiat care ma dispera! Dupa ce ca s a despartit de prietena lui pentru mine, a spus ca el vrea sa fie cu mine doar sa nu mai fiu copilaroasa. Da ti mi niste sfaturi de exemplu cum sa ma imbrac ( eu ma imbrac asa mai cu un hanorac, tenesi si jeans ) si cum sa nu fiu copilaroasa (cu toate ca sunt mai mare cu 1 an decat el eu alerg pe holuri, ma bat cu baietii ) cum sa schimb chestiile astea. Pt ca eu chiar il iubesc si el pe mine dar nu stiu cum sa ma schimb pentru el! Help me please!

Răspuns Câştigător
| rikkimady16 a răspuns:

De ce sa te schimbi? daca te iubeste, te iubeste asa cum esti, nu trebuie sa te schimbi. Daca trebuie sa te schimbi pentru el atunci din partea lui nu e iubire, e doar atractie fizicawinking tu i-ai spune lui sa se schimbe pentru tine? de ce nu ii spui tu ca sa nu mai fie el asa de matur? eu zic sa nu te schimbi, sa fi la fel, dar sa nu mai fi atat de "bezmetica" adica sa incerci sa fi mai linistita, sa nu te mai prostesti, poate lui asta nu ii convine nu faptul ca esti copilaroasahappy Si oricum daca te iubeste o sa te accepte asa cum esti tu. si eu sunt foarte copilaroasa dar prt meu nu are nimic impotriva, nu vreau sa ma laud, doar sa iti spun ca e bine sa ramai asa cum esti...sau daca tu chiar vrei sa te schimbi "pentru el" atunci nu stiu, nu cred ca depinde de haine, pur si simplu trebuie sa fi mai serioasa, sa nu mai razi din orice, sa nu mai alergi pe holuri, sa nu te mai bati cu baietii, chestii de genu'. acum depinde si de varsta pe care o aihappy Bafta:*

3 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Fi mai calculata,mai decisa si nu in ultimul rand schimba-ti caracterul!
Imbracamintea este ok,doar ca cateodata mai combina stilul sport-elegant,si mai domnisoara,combina niste opincute/ balerine cu niste blugi,si o bluzita simpla ( o imbracaminte si pentru scoala)cat despre elargatul dupa baietii trebuie sa dispara! esti o domnisoara! asta deci chiar e de prost gust¡of of of acum citesc intrebarea ta si citesc ca te bati cu baietii :O!
Dau dreptate acestui baiat, trebuie sa-ti schimbi comportamentul! baietiilor le plac fetele cu feminitate, delicate, plapande, inocente si lipsite de aparare! incearca sa-ti scoti feminitatea din tine si comportate ca o domnisoara!

| Ame25 a răspuns:

Chiar te iubeste de aia vrea sa te schimbi...

| IonescuOnutza1986 a răspuns:

Eu cred ca daca te-ar iubi cu-adevarat ar trebui sa te aprecieze asa cum esti, daca te vei schimba nu vei mai fi aceeasi si nu vei mai fi diferita de ceilalti pentru ca nu majoritatea sunt copilarosi, ci se comporta matur, ceea ce te face sa pari plictisitor si ca nu ai niciun strop de bucurie sau simpatie in tine.