| Loker a întrebat:

Eu am 17 ani si vorbesc cu o fata de 16. E draguta, are tot ce ii trebuie, dar am aflat ca nu mai e virgina. Eu am "chestia" asta cum ca e prea mica sa o faca la 16 ani si ca mi-ar placea sa fiu cu o fata, macar la varsta ei, virgina. Voi ce ziceti?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cauta-ti alta, care sa fie virgina!

| corbulalbrosu a răspuns:

Intr-o astfel de situatie, in mod obligatoriu trebuie sa cauti o alta fata care sa fie neaparat virgina, findca din cauza acelei asa zise ''chestii'' in mod absolut ''piticii de pe creier'' nu iti vor da pace toata viata si acea ''chestie'' va activa stari de gelozie in sufletul, inima dar mai ales in mintea ta afectata....de paranoia. Sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Ce să zicem? Baftă s-o găsești, și pe deasupra, să te și vrea.

| sofisis a răspuns:

Daca tu nu mai esti virgin, este ipocrizie maxima.

| vocea a răspuns:

E simplu frate daca ai acest princpiu si nu poti trece peste atunci nu trece peste.
Gaseste ce cauti daca ea crezi ca iti va aduce fericirea fiidn virgina, daca esti un pic hot poti sta cu asta mica de 17 care nu este vrigina, vezi cum e treaba si daca nu iti convine la revedere. happy

| HazelEyes77 a răspuns:

N ar trebui sa conteze aspectul asta cand placi cu adevarat pe cineva dar ai si tu dreptate totusi: fetele isi incep cam devreme viata sexuala. Nu mi se pare absurda pretentia ta.

| Cannibal a răspuns:

Man, tu iei fata ca îți place sau pentru un himen?