| deluxnokia a întrebat:

Salut eu invat intr-o grupa cu o fetita imi place mult de ea ba chiar o iubesc ei tot ii place de mine foarte mult imi spune ca sunt deosebit si nu a mai intilnit asa baieti ca mine, dar problema consta in aceea ca ea are prieten de 3 ani si tine mult la el si pina cind nu vrea sa-l lepede cum credeti sa fac eu primul pas sa-i spun nu si ea sa ramina cu prietenul ei? sau.

Răspuns Câştigător
| nicaruaga a răspuns:

In primul rand, ai probleme serioase cu limba romana
in al 2 lea rand: fratilor, incercati sa invatati diferenta dintre o persoana care se poarta dragut, si una care e indragostitawinking

1 răspuns:
| GuitarGirl123 a răspuns:

Spune-mi te rog ca nu intr-o grupa la gradinita laughing