| axxo a întrebat:

Salut eu iubesc o colega de clasa si i-am spus si ei asta dar ea nu ma place asa pretinde din faptele ei cum as putea sa o impresionez (fara cadouri, flori, bijuteri) ceva natural. Dau fundita:*

7 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Florile sunt naturale >_<

| foxi a răspuns:

Prin modul elegant de purtare! Totusi o floare face parte din educatie!

| curiozitatea a răspuns:

Pai cred ca te pot ajuta.
Prima zi : no prea bagi in seama...
A doua zi: o bagi in seama da nu mult.sa nu zica ca esti obsedat sau ceva.
A treia zi: ii zici ceva de genu "sunt indragostit lulea:X:X" si vezy ce te intreaba si nu ii spune! fa-o sa insiste...
A patra zi: dai indicii. cum ar fi."e de o varsta cu noi... e frumoasa si de treabachatterbox"
A CINCIa zi : happy stii. tu esti fata pe care o plac. dar daca tu nu simti acelasi lucru...sau simti:S? big grinsper ca te-am ajutat. Fundista?

| bianka93 a răspuns:

Pai.nu stiu daca ea nu te place nu credk mai are rost sa o impresionezi.

| iuliana1221 a răspuns:

D-ai un pumn in fata...

Răspuns utilizator avertizat
| mary_3061 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa fii un pic mai indiferent cu ea, si sa vezi ca o sa se schimbe atitudinea ei bafta