| mmm_3777 a întrebat:

Eu nu am vorbit cu prietena mea niciodata la telefon, asa ca m-am gandit ca prima data sa fie perfect... puteti sa imi ziceti si mie niste subiecte interesante ce le pot discuta cu ea la telefon?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Făgăraş a răspuns:

Pai despre criza econonomica, elena basecu, vadim tudor si altele! incearca sa gasesti subiecte prin care sa ajungeti la iubirea voastra! asa incet! de exemplu puteti alege sa vb despre viata, despre locurile frumoase si romantice pe care a-ti vrea sa le vizitati, etc!