| anonim_4396 a întrebat:

Eu plac o fata de la mine din clasa dar sunt cam timid pentru ca ai spune ca o plac. Ea in seara asta cand am dus-o acasa am intrebat-o de ce mi-a scris pe messenger [nu mai stau sa zic ce s-a intamplat atunci] daca imi place de ea.Am tot vorbit si pana la urma am intrebat-o daca ea ma place[eu i-am raspuns "nu" la intrebare pentru ca mi-e rusine] si mi-a spus ca putin.Eu am intrebat-o cat % si mi-a raspuns 70%. Cand i-am deschis usa ca sa intre in bloc ea s-a prefacut ca vrea sa ma pupe pe obraz dar nu m-a atins.Eu ma gandeam ca maine seara sa scap de prietenul meu, adica sa il fac sa se plictiseasca ca sa se duca acasa si cand ajung in stpatele unei magazii sa ii spun ca o plac si sa o sarut... Ce ziceti? Eu nu stiu daca e corect cum procedez dar va cer parerea.

Răspuns Câştigător
| lolli_4147 a răspuns:

Nu stiu daca o sa reusesti sa iti plictisesti prietenul atat de tare incat sa plece,dar i-ai putea spune si lui planul tau,si sa complotati, poate vrea sa te ajute. Bun plan, mai ales in cazul in care ti-a confirmat ca te place.Inceteaza sa mai fii atat de timid. Ce altceva mai vrei? Ti-a spus deschis ca te place. Treci la fapte, sau s-ar putea plictisi asteptand. Bafta!

8 răspunsuri:
| St3fU a răspuns:

Da' de ce in spatele unei magazii?laughing intalneste'te si tu cu ea intr'un loc mai placut.cand ii dai sarutu sa fiti la caldura imbratisati pe o canapea un pat cevalaughing

| mihaibr11 a răspuns:

In primul rand fii sincer cu ea si spune-i ca o placi, nu ai cum sa ratezi din moment ce tipa clar te place. Spune-i lucrul asta si partea cu sarutatul las-o sa vina de la sine, pentru ca la cum povestesti tu sigur va venibig grin. Iti tine pumnii. Peace

| piticaaa_1938 a răspuns:

Mi se pare destul de ok. daca nu faci asta, daca nu ai curajul asta niciodata nu o sa fie bine :*. fetelor le place mai mult sa fitsi mai cu tupeu, nu prea mare dar sa aveti :*

| Kennedy95 a răspuns:

Bagate frate nu te lasa ataca si nu-ti fie rusine sarut-o oriunde daca chiar iti pl de ea nu te feri de nimeni nu are nimeni nimic cu tinewinking

| dorotich a răspuns:

Ai curaj. Fii digur ca nu face misto de tine. Daca te place pe bune, e un plan foarte bun. Mult succes cu prietenul! laughing

| Peth a răspuns:

E bun planul, dar fii sincer cu ea si nu o insela!winking

| clara11 a răspuns:

Daca ai curaj totul va fi foarte bine. bine poate sa nu ii placa si sa iti dea o plama dar ce conteaza macar ai sarutato nu?big grinfa ce crezi (cu curaj)laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc tuturor.Am sa vad daca reusesc.Bafta!