| dav1dddd a întrebat:

Salut!
eu si iubita mea (18), ne iubim foarte tare, si ca dovada a acestei iubiri am ales sa ne incepem viata sexuala.
intr-un moment mai infierbantat, lucrurile au luat o intorsatura, iar organele noastre genitale au fost personajele principale ale unui contact sexual neprotejat
nu as spune ca am penetrat-o per sé, dar nici ca e virgina ca o floare...
n-am ejaculat, dar am auzit ca orice se poate cu astfel de "prostioare"...

Răspuns Câştigător
| dudu10e a răspuns:

Daca nu ai avut ejaculare anterioară de cel puțin 12h nu are cum sa rămână, deși nu ți-ai dat nici drumul in ea,
Poate rămâne neprotejat doar daca ai avut ejaculare anterioară de cel puțin 12h atunci poate rămâne sperma pe ureta ca aia odată cu acel lichid se poate prelinge in vagin și să se formeze o sarcina, sper că te-am ajutat.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

"acum 42 minute | dav1dddd a întrebat:
eu si iubita mea (18), ne iubim foarte tare, si ca dovada a acestei iubiri am ales sa ne incepem viata sexuala.
intr-un moment mai infierbantat, lucrurile au luat o intorsatura, iar organele noastre genitale au fost personajele principale ale unui contact sexual neprotejat
nu as spune ca am penetrat-o per sé, dar nici ca e virgina ca o floare... n-am ejaculat, dar am auzit ca orice se poate cu astfel de "prostioare"...

Asta-i treaba voastra ce ati facut, si ce v-ati bagat prin organele sexuale, atata vreme cat spui ca nu ai penetrat-o, iar pentru atat lucru nu trebuie sa ne informezi pe noi.

| dav1dddd explică (pentru Violleta2022):

Ok doamna violleta, informarea v-ati facut-o singura nu v-am obligat sa cititi si raspundeti la mesajul meu.

| Violleta2022 a răspuns (pentru dav1dddd):

Probabil ca esti inca un adolescent imatur, inca incapabil sa-si iei raspunderea faptelor tale si ai nevoie ca cineva sa-ti valideze actiunile, altfel nu se explica de ce ai venit pe forum sa ne informezi ce-ai facut.

| mihai69 a răspuns:

Așa, și?
Ai cumva și o întrebare?

| dav1dddd explică (pentru mihai69):

Da, intrebam care ar fi riscurile unei sarcini.

| mihai69 a răspuns:

Foarte puține șanse.
Dacă vreți copii, e musai să ejaculezi în vaginul ei și ea să fie în perioada fertilă.

| doctorandus a răspuns:

Si? Are 18 ani. E suficient de matura sa faca si sa creasca un copil.

| Emilian65 a răspuns:

Da, din prostioare din astea apar sarcini nedorite.

| Konstantinos99 a răspuns:

Daca va iubiti contacutul sexual neprotejat e normal! Sa apara un copil e normal Sex egal placere responsabilitate si asumare in egala masura