| anonim_4396 a întrebat:

Salut,
Eu și prietena mea pe data de 16.02 ne-am distrat puțin in lenjerie intimă amândoi.
Eu m-am udat de la acel lichid seminal, ea se freca de mine.

Eu m-am mai jucat cu degetele pe acolo jos la ea, dar nu aveam nimic pe mâini nu m-am atins și pe mine.

Credeți ca are vreo șansa sa rămână însărcinată?
Ultimul Ciclul al ei a început pe data de 23 Ianuarie

Luna asta conform calendarului după aplicația telefonului, trebuia sa ii înceapă pe data de 20.02. Adică sâmbătă, weekendul ce a trecut.
Azi e luni, are deja 2 zile întârziere.

Ziua de 16.02 era de fapt ziua 25 din ciclul ei.
Exista șanse? Sau de ce nu ii vine?
Lămuriti-ma și pe mine va rog.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ea are niste dereglari hormonale care nu au nicio legatură cu faptul ca voi doi v ati jucat asa cum spui tu, sperma in contact cu aerul moare, deci nici o șansă nu este ca ea sa fie însarcinata, sigur are un ciclu dereglat si din aceasta cauza ca stă cu stres nu i vine la timp, ce varsta ave ti voi? Ea ar trebui sa mearga la ginecolog pentru o consultatie si un diagnostic oficial, multa sanatate si ea sa se calmeze sa se linisteasca ca nu este insarcinată.

| Anonimul2565 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Multumesc, Cristina!

| Anonimul2565 a răspuns (pentru Anonimul2565):

Cristi*

| Emilian65 a răspuns:

Nu exista risc de sarcina.

| Anonimul2565 a răspuns:

Ce ai man de jignesti?
Am pus o intrebare, daca nu stii raspunsul nu raspunde.