| marcosava a întrebat:

Eu sunt cu o fata de 2 zile si inca nu am sarutato... Nu stiu cum sa fac. am 12 ani si ea la fel. Ma puteti ajuta?

9 răspunsuri:
| Ekcstsy a răspuns:

De 2 zile? laughing Maine te duci la ea, ii cumperi o papusica Barbie si tu iti iei masinuta preferata din colectie si va jucati impreuna. Ii tragi papusica cu masinuta apoi va pune-ti la birou si faceti impreuna lectii de caligrafie si liniute si bastonase.

| AtashiNoBakaDesu a răspuns:

Copiii din ziua de azi...

| ζøvعღ a răspuns:

Sarut-o ma odata ca o sa se plictiseasca aia de tine. Fapte nu vorbe! ...Totusi,nu crezi ca esti cam mic pentru asa ceva? ai 12 ani, ai tot timpul la dispozitie sa te saruti, traieste-ti copilaria, joaca-te cu masinutele!

| Outspoken19 a răspuns:

Jucati-va cu roboteii si papusile barbie, 12 ani frate? Da e si normal..si eu la varsta ta aveam prietena si, nu am de ce sa te critic, du-te la ea sarut-o pe buze si gata, Dar sper ca nu-i dai mozol.

| ToLoveRu a răspuns:

Mai bine minteai si spunea-i ca ai 15. Poate aveai ma multe sanse la raspunsuri.
Oricum fa-i acolo un cadou si cand se asteapta mai putin sarut-o!winking

BAFTA BRO!winking

| Sebytzu_9214 a răspuns:

Lol frate.te duci pur si simplu la ea si o saruti pe buze numai ca bagi si limba. #:-s

| papusika34 a răspuns:

12 ANI? Serios? ce generatie de copii sunt in zilele noastre...

| marcosava explică:

Tarerolling on the floor

| stacey01 a răspuns:

Nu exista instructiuni si nici manuale care sa te invete cum sa saruti. In principiu asta se face din instinct iar tehnicile sarutului sunt subiective in functie de fiecare subiect in parte. Lasa-te purtata de val si gandeste-te ca nu tehnica e importanta ci actul in sine. :-) O sa stii ce sa faci la momentul potrivit, french kiss, good luck! Bafta... Ci ti pup!