| Vladys63 a întrebat:

Eu sunt mai nou pe aici... dar as vrea sa va intreb ceva : am 13 ani si imi place de o fata pe care o cunosc de 3 zile (dar mie oricum imi place mai demult de ea). Dati-mi si mie niste sfaturi pentru a o putea cuceri, mentionez ca sunt super innebunit dupa ea :X.

Răspuns Câştigător
| andreikol a răspuns:

Salut! Pai in primul rand incearca sa te imprietenesti cu ea, afland ce hobby-uri are, daca aveti cateva hobby-uri impreuna, si apoi, ii ceri id-ul, nr. de telefon, o ajuti la teme tongue, etc.

Poate si ea te place, dar asteapta sa faci tu primul pas, chiar f. greu de inteles pentru. fetele din ziua de astazi!

Poate o sa poti fii impreuna cu ea, deci incearca sa afli hobby-urile ei, sa o inviti in oras, daca te lasa parintii!

Fundita! :*

Daca mai ai intrebari, nu ezita sa ma intrebi! happy

Te pup! :*

4 răspunsuri:
| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

Pai scrie-i un bilet, sa te intalnesti cu ea si acolo o s-o intrebi daca vrea sa stea cu tine...sau cheamo pe prietena ei cea mai buna si spune-i sa ii spune sa te intalnesti tu cu ea...
Sper sa aud vesti bunebig grin

| Vladys63 explică:

In primul rand multumesc pentru raspunsuri! In al doilea rand... o cunosc pe fata si ea pe mine, adica ne-am vazut azi, ieri si alaltaieri.Eu pot paria ca si ei ii place catusi de putin de mine... dar asteapta sa fac eu primul pas, dar ce as putea sa fac?

| Vladys63 explică:

Si eu te pup Claudyy :*...mai astept un raspuns de la tine si iei fundawinking

| alicool a răspuns:

Pai poti sa ii spui dar sa te asiguri ca nu e genul de fata care apoi se duce si spune la toate prietenele ei ca o placi dupa fetele alea o sa te inebuneasca ma rog sunt fata si mi s-a intamplat dar la mine s-a intamplat cu un baiatsau daca nu te aranjezi si nu prea o bagi in seama si atunci cand vezi ca incepe sa reactioneze adica sa te intrebe de ce nu o bagi in seama ori ii poti face un cadou mic ori ii zici.

Mult noroc