| K9Marian a întrebat:

Salut, există niște pastile ceva pentru a prelungitactul sexual cu mult timp gen sa nu te termini repede, știe careva?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Exista, se numesc Viagra si se dau celor in varsta care sunt la andropauza si nu mai au erectii ca-n tinerete, sau celor cu probleme serioase de erectie.
Tu cati ani ai si din ce categorie faci parte?

| Blacky1234 a răspuns:

Da exista mai multe tipuri. Dar sfatul meu, si iti spun din proprie experienta, mai bine te duci la un urolog, iar acesta iti va prescrie medicamentul necesar.

| Siderat99 a răspuns:

Prelungirea actului sexual e o chestiune psihologica nu fizioligica. Asta inseamna ca poti sa te antrenezi sa nu termini asa repede. Concentrează-te pe fata nu pe tine. Propuneți sa o termini pe ea intai. Dai o labs inainte de intalnire si cand ajungi la sex de fiecare data cand te apropii de orgasm te opresti, iei o pauza si tot asa. Tot te opresti. Daca te concentrezi pe ea, dai o labs inainte si te tot opresti in timp o sa iti creasca toleranta si nu o sa mai termini repede.