| Levi123 a întrebat:

Salut,exista riscul sa ramai insarcinata chiar daca folosesti prezervativ?

10 răspunsuri:
| Madaxo97 a răspuns:

Doar dacă se rupe prezervativul, altfel nu.

| darrio2007 a răspuns:

Daca nu se rupe, nu.

| Delllla a răspuns:

Dap.

| Emilian65 a răspuns:

Da, dacă este expirat și fisurat(găurit).

| MarianWLF a răspuns:

Asigurati-va dupa fiecare contact ca prezervativul nu e spart, ia 30 de secunde la baie sa pui putina apa in el sa verifici daca e spart sau nu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Singura metoa eficienta 100% de contraceptie e abstinenta, asa ca exista un rist in orice situatie

| Mindfulness a răspuns:

Daca aluneca sau se rupe prezervativul.

| Rux04 a răspuns:

Bună, există risc, în cazul în care se rupe.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, atata vreme cat prezervativul este pus DINAINTE de a incepe partida sexuala, fiind pus sa stea STRANS lipit de penis, nu are cum sa cada sau sa se rupa.