| anonim_4396 a întrebat:

Fetele am nevoie de ajutorul vostru Cum? Am nevoie de ceva ideei romantice. cum as putea sa ii dau de inteles unei fete ca o iubesc foarte mult si ca pentru mine ea este tot ce imi doresc. Vreau ceva romantic.
Eu m-am gandit la :

Fetele iasa seara si merg intr-un camin din sat de la ei unde stau si vb se joaca etc. ei chieia de la acel camin e la o prietena buna dea ei cu care ma inteleg destul de bine. M-am gandit sa ii iau un trandafir frumos si langa trandafir sa ii scriu un bilet suincer si serios cu cateva cuvinte personale de dragoste si cu ceea ce simt pentru ea si sa le pun in acel camin pe masa, iar ele cand merg acolo sa il gasesasca etc.

Ce ziceti ati fi inpresionate de asa ceva?

3 răspunsuri:
| ДdД a răspuns:

Stralucita idee! Sigur o sa fie surprinsa in mod placut!

Multa bafta!

| Mysteriouss a răspuns:

Super! As fi foarte impresionata! Bafta!

| Crytek6 a răspuns:

1. Buna idee daca si ea te place si daca a vorbit de tine cu prietenele ei.
2.Proasta idee daca nu te place. O sa isi bata joc de tine dar gestul tau s-ar putea sa impresioneze alta prietena dea ei.
3. S-ar putea sa fie timida si prietenele ei sa rada de voi.