| ovd211 a întrebat:

Salut! Fetelor, ce parere aveti despre cunnilingus? E excitant sa primiti? Dar sa faceti si voi? Fara retineri, imi doresc foarte mult sa ii fac prietenei mele...

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este la fel de placut cum este si pentru baieti sa primeasca sex oral.

Daca doresti sa-i faci prietenei tale, discuta cu ea si porniti din baie, dupa ce va spalati foarte bine organele sexuale, ori folositi prezervative.

| ywar a răspuns:

De fapt tu nu prea stii cum se face si faci un sondaj de opinie. asa-mi suna mie intrebarea ta. Ok, poate vrei sa o dai gata pe prietena ta si acest raspuns iti va oferi si solutia.
Mai intai si intai sunt barbat si am foarte multi ani peste tine. Pentru a da gata pe cineva trebuie sa stii ca nu este importanta numai actiunea, ci si situatia, conjunctura in care o faci.
Fata trebuie sa-si dea jos chilotii de pe ea, sa nu-i mai suporte, sa fie uda, sa fie extrem de excitata. Ca sa ajunga asa important e preludiul si asta tine doar de tine. Pune o muzica relaxanta, poate o lumina difuza. Ea sa-si faca un dus inainte, la fel si pentru tine sau actiunea poate incepe chiar sub dus. O saruti pe gat, pe sani, pe coapse, dar nu te repezi la buzele ei de jos. Le lasi la desert.
In timpul dusului ea se poate juca cu tine decalotandu-ti penisul, daca nu este permanent decalotat, il poate mangaia, te poate masturba usor.
In dormitor daca este suficient de excitata poti sa-i oferi sex oral, sa-i lingi usor clitorisul, sau sa-i bagi usor limba in vagin. Nu sufla aer in vagin! Pericol mare! Poti sa-i musti usor labiile folosind gura, tragand-o (usor, delicat) de ele. O sa-i placa daca o sa o faci cu stil. Nu te grabi, nu dispera daca nu-ti iese.
Dupa ce simti ca e pe pereti de placere poti sa o penetrezi ea avand picioarele desfacute sau sa fie ea deasupra ta sau pur si simplu sa o penetrezi pe la spate - pozitie care e extrem de iubita de oameni pentru ca presupune penetrare profunda si pentru ca e foarte sexy. Intrebari?

| Ion88888888 a răspuns:

Femeia se termină greu men?