| Andreeas_Andreeas_1997 a întrebat:

Salut fetelor! Intrebarea asta e doar pentru fete.vreau sa.mi fac o prietena frumoasa si destepta si buna catusi de cat, dar nu stiu cum. dupa cum stiti in ziua de azi baietii nu mai sunt atat de curajosi ca alta data.catelusului meu cand ii place de o catea se duce la ea si o ia la alte alea laughing), stiu.acum am fost ironic, dar spuneti voi cum sa atrag o fata asa misto...

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

In orice gup de cainii exista un mascul alfa care face sex cu toate femelele, noi masculi exact ca si cainii suntem alfa uni au mai multe alti nici una, stiu ca vrei una frumoasa dar si aia are pretenti, mi se pare logic in plus fetelor le plac baietii rai, aventurosi, amuzanti cu chef de viata repet asta se poate aplica la 1000 de persoana si una singura sa ma contrazica, devino macul inca nu esti mascul,apucate de sport, manca sanatos, imbracate frumos, invata sa te comporti frumos sa vb civilizat, vezi de o meserie cu o fata nu devi mai bogat presupun ca sti asta, banii sunt viata ai banii ai tot ce vrei, iar femeiile sunt topite asa cum tu esti dupa un pornostar asa sunt ele dupa un tip bogat

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mergi la xerox cu niste bani de 200 lei, faci copie la xerox in culoare sa ai un ghiozdan plin le dai cu lac sa luciasca si te pui pe o banca la centrul comercial, desfaci ghiozdanul si strigi in voce tare vreau o relatie serioasa asa toate vin la tine

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Depinde foarte mult de persoana.Dar in general fetele nu mai vor baietii gen "catelusi' sa se tina dupa ele asa.vor pe cineva stapan pe el..sa stie cand sa fie bun si rau. Trebuie sa fii barbat! Nu o fetita! Sau nu un caine laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

In niciun caz pe TPU.

| RAY a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Totul e posibil cristi, de ce nu? sunt multe pers singure si aici, crede-ma ca nevoie emotionala avem cu toti

| ksuper31 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Te pot contrazice aici. smug

| neutrino a răspuns:

Ia exemplul catelusului!

| Doub a răspuns:

Dacă şi tu eşti frumos, deştept şi bun "câtuşi de cât", ai toate şansele.

| Suck a răspuns:

Acele fete sunt prada cea mai usoara, majoritatea sunt prostute, daca te tine bine ce ai in pantaloni sau dacabte tine buzunarul poti sa gasesti foarte repede una. Repet, o prada mult prea usoara, incearca una frumoasa si desteapta.

| AgentBomboana007 a răspuns:

Nu toate sunt topite dupa bani.winking Vor sa fie in siguranta alaturi de persoana iubitaBineinteles ca vor o persoana care sa arate si bine, sa se comporte foarte bine, sa respecte si cel mai important sa fie destept, ca sa nu-i fie rusine cu el!winking Apoi urmeaza si banii. Daca are calitatiile necesare isi gaseste si un serviciu foarte bun si poate sa-si intretina si sa aiba timp de jumatatea lui. Cand Spui despre bani... chiar sunt foarte buni, nu duci lipsa de nimic, dar ai si riscul de a avea langa tine o catea care se uita doar dupa bani si sta cu tine din interes! Sper sa nu dai de o tarfa. Bafta!winking

| Andreeas_Andreeas_1997 explică:

Catelusul meu nu se tine dupa ele el se duce si trece direct la treaba laughing

| cffc a răspuns:

Ar trebui să-ți recuperezi curajul, nu te comporta ca o fetiță și cu siguranță o să găsești o fată așa cum îți dorești tu.