| Michael6996 a întrebat:

Fetelor, va place cind baietii vorbind cu voi spun glume si istorii haioase cu care incearca sa va faca sa zimbiti? Ce parere aveti despre ei?

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Normal că-mi place big grin
Mă rog, nu cele care par că au iz de laudă sau par a fi exagerate, alea mă lasă cu un gust acru straight face
Eu cred că intră în "îndatoririle" băiatului să facă fata să râdă big grin

5 răspunsuri:
| SophieCoraline a răspuns:

Sigur ca da! In special cind sunt trista, doar ca devine enervant atunci cind incerc sa vorbesc despre sentimente sau ceva serios:

| caterinasmile a răspuns:

Prietenul meu vrea mereu sa ma faca sa zambesc si mereu imi povesteste ce afacut sau minciunele de ala lui si mereu imi aduce zambetul pe buze! Ador cand povesteste cu atata entuziasm! Il ador pe el!

| h3r a răspuns:

Foarte frumos din partea lor! happy
Adoram cand cineva incearca sa ne faca sa zambim, iar atunci cand vedem ca isi permit anumite glume si glumesc si ei in rand cu noi, ne dam seama ca se simt bine in preajma noastra.

Take care.

| Andreea9595 a răspuns:

Cei care ne fac sa zambim ni se par cei mai simpatici.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
1.Da!
2.Mi se par draguti!