| dotea_5137 a întrebat:

Salut, fostul meu prieten se intilneste cu o fata( noi avem citeva zile de cind ne-am despartit) si au o poza impreuna si vreau sai comentez poza cu ceva ca sa vada ca mii tot una dar le doresc fericire ( in realitate nu-i cam asa sadsad ) mersi mult!

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ceva inspiratie poate gasesti pe aici big grin
"Nu ma supar cand imi vad fostul iubit cu o iubita.Mama mi-a zis sa dau jucariile vechi cui nu le poate cumpara"
''Daca vrei sa fii fericit o clipa, razbuna-te, daca vrei sa fii fericit o viata, iarta!''
''Draga, fa-ti stilul tau si nu ma mai copia! Oricum sunt mai buna ca tine!''
''Merg Incet Inspir Talent Si Strig Tare In Gura Mare "Copia Nu Are Valoare"!''
''Zambeste celor care te urasc...Sa simta ura ta… Zambeste celor care te iubesc…Sa simta dragostea ta…Iar daca cei pe care ii ubesti…Te ignora…Zambeste sa simta indiferenta ta…''
Bafta!

| LovellyAngel a răspuns (pentru neluL):

Fata vrea sa le comenteze poza, nu un status.

| neluL a răspuns (pentru LovellyAngel):

Si eu am zis clar in primul rand-> Ceva inspiratie poate gasesti pe aici! Nu trebuie sa faca copy&paste.

| Missdaydreaming a răspuns:

Un simplu "frumosi" cu un emoticon

| FashionVictim93 a răspuns:

Dupa parerea mea eu zic sa nu ii lasi nici un mesaj, indiferenta doare mai rau(daca vrei sa fii rea, ceea ce ai zis tu ), dar daca mai tii inca la el si iti pare rau ca v'ati despartit si crezi ca ai mai putea face ceva in privinta asta eu zic sa iei atitudine mai ales ca v'ati despartit de o perioada scurta de timp (el poate doar vrea sa te faca geloasa)... ceva oarecum asemanator mi s-a intamplat si mie si din orgoliu nu am facut nimic si uite ca au trecut 5 luni de zile in care am mai vb decat de 2 ori dar despre subiecte diverse si inca mai tin la el, simt ca pot lupta pentru el, dar din orgoliu nu o fac si am de pierdut (el este intr'o relatie de 3 luni dar nu cred ca este ceva serios intre ei din cate am auzit ). Daca consideri ca nu merita (ceea ce nu cred din spusele tale) fii indiferenta asa cum doresti si incearca sa il uiti sau daca chiar vrei poti face ce ai zis cu mesajul(dar nu este o forma de ai arata ca iti este indiferent ca el este cu o alta fata, tu ii arati ca iti pasa, ca inca ii mai privesti pozele etc.). sper ca ti'am fost de ajutor si sper sa iei decizia cea buna.happy

| ElenaSiAtat a răspuns:

Totusi daca v-ati despartit nu mai trebuie sa iti pese, daca iti pasa insemna ca o parte din tine inca il iubeste. Cerei sa fiti prieteni, incearca sa te apropi de el.Asa cred eu sper ca te-am ajutat