| LittleDreamer a întrebat:

fundita! Un raspuns de la baieti va rog!

Imi place de un baiat, lui ii placea de mine mai demult(sau cel putin asa era vorba, se vedea din comportament, dar niciodata nu recunostea), iar un amic de-al lui zicea ca si-a batut joc, dar sansele sa fie adevarat sunt foarte mici deoarece nu s-ar fi comportat asa cu mine, si amicul acela al lui a zis de mai multe ori si ca ii place de mine.In fine, nu stiu daca ii mai place de mine, dar intr-o zi eram cu o prietena si m-a intrebat daca este prietena de-a mea si a zis ca este buna.Asta inseamna ca nu ii mai place de mine? Daca imi spune asa ceva? Sau nu inseamna nimic deosebit? Cred ca exista o dferenta intre a fi buna si a fi frumoasa...(buna de ceva)

Mersi!

Va rog nu fiti rautaciosi.

Răspuns Câştigător
| TedMosby a răspuns:

Buna, Alien! Sunt mai multe raspunsuri posibile.Pe de o parte, el te poate considera DOAR o foarte buna prietena si de aceea iti impartaseste ideile sale, pe de alta parte se poate sa fi spus asta doar pentru a vedea cum reactionezi, daca esti geloasa sau daca nu iti pasa.Pentru a afla daca inima lui mai bate foarte puternic pentru tine, trebuie sa fi ajutata de catre prieteni pentru a-i intinde o ''capcana'', si anume:impreuna cu cativa dintre prietenii tai poti aranja o falsa plecare a ta intr-un alt oras sau mutarea ta la alta scoala pe motivul ca unul dintre parintii tai si-a gasit un loc de munca mai bun.Asta poate fi pusa in practica, doar daca parintii acelui baiat nu ii cunosc pe ai tai.Cam atat am avut de spus. Sper ca te-am ajutat! See ya! wave

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai a zis buna ca sa te faca geloasa :p

| Dolly_2428 a răspuns:

E pe interes.parerea meastraight facecunosc baietii de genul asta si stau cu fetele doar pentru cu au corp frumos sau cam asa ceva...succes:*