| PirattStarr a întrebat:

I-am luat unei fete pe care o plac ceva de1 martie dar nu am avut curaj sa i-l dau tinand cont ca nu este un martisor obisnuit si ea nu stie ca o plac.Credeti ca ar trebui sa i-l dau acum de 8 martie?
Daca da ce ar trebui sa ii spun, pentru ca atunci cand stau de vorba cu ea ma pierd si nu imi gasesc cuvintele!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu-i spune nimic,mergi la ea,pune-i cadoul in mana si spune-i "uite,ti-am luat un cadou" si dispari!
Da,o sa te considere cam salbatic,dar se va bucura si vei intelege asta din prima privire pe care ti-o va arunca,dupa!
Hai, curaj, nu te mai ineca intr-o lingura cu apa!

4 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Si uite trimite-i si filmul asta:
http://youtu.be/eqQmGHiPBpQ

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu trebuie sa te gandesti la consecinte ca nu faci ceva ilegal. uite ce am facut eu... am mers intr.o seara si am rugat.o sa coboare putin, i.am dat un trandafir si am mai stat dupa putin de vorba si kiss, dar poti doar sa.i dai floarea si sa pleci si sa o cauti peste 1-2 zile
hai ca cateva clipe cat ii dai floarea nu mori si ii spui ca nu sti ce e cu tine, dar ai simtit ca trebuie sa faci astawinking

| irina41099 a răspuns:

Ar trebui sa il dai azi si daca nu vrei sa afle toata lumea baga-i un biletel unde ai sa-i scrii tot ce simti.SUCCES

| MariaaDrb a răspuns:

Stiu ca s-a sfarsit ziua ...deci ai reusit sa il daismugsmughee hee...din curiozitate un prieten de al meu are aceeasi problema sh el nu a reusit sa il dea uh ce ai facuthee heebig grin?