| MistikkGirl a întrebat:

Salut, I'm in Love Again.big grin big grin, sunt confuza, nu stiu daca ma place sad, ce sa fac ca sa-i trag atentia!
P. S. sunt fata

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! :*
Pai baga-te in seama cu el, vorbeste la telefon, pe mess, prin mesaje cu el, prezinta-te alaturi de niste prietene, leaga-te de orice mic lucru care te poate baga in seama cu el.Sihee hee mult.Bafta!

2 răspunsuri:
| taliban a răspuns:

Draga fata laughing dezbraca-te in fata lui ca asa sigur ii atragi atentialaughing

| hearhit a răspuns:

Buna:*
eu zic sa-i arati mai intai prin metodele tale cu il placi iar apoi vezi cum reactioneaza.bafta multa!:*. fundita:d?