| looovee a întrebat:

Iau de o luna de zile anticonceptionale lindynette 20, m-am simtit si la inceput si pe parcurs perfect, insa in ultima saptamana au inceput niste dureri in abdomen ( sunt suportabile) nu stiu care este cauza. Poate sa fie ceva normal de la anticonceptionale? Tin sa mentionez ca de azi se incepe pauza de 7 zile.

4 răspunsuri:
| ryf007 a răspuns:

Scuza-ma de intrebare, dar cat au costat anticonceptionale?

| ryf007 a răspuns:

Anticonceptionalele leai folosit pentru ca ai facut sex neprotejat o data sau de mai multe ori? intreb pentru ca vreau sa am mai multe zile sex neprotejat si nu stiu ce sa fac... straight face

| looovee explică (pentru ryf007):

Daca incepi a lua anticonceptionale poti sa faci sex neprotejat cind doresti. Dar depinde ce doresti tu, ce relatie ai etc. Mau costat 70 de lei pe o luna, dar sunt si pe 3 luni care costa 190 de lei

| ryf007 a răspuns (pentru looovee):

Dar pentru o saptamana asa ...sunt? big grin