| BananaSuparata a întrebat:

Ieri am cunoscut o fata care este fosta prietena a tovarasului meu. El acum nu mai are o parere buna despre ea, dar mie imi cam place de ea. Daca o sa fiu impreuna cu ea, tovarasul meu o sa se supere si n-o sa mai vorbeasca cu mine. Voi ce ati alege?

2 răspunsuri:
| ZambetDeGheata a răspuns:

Sa fi impreuna cu fosta prietena a prietenului tau e foarte urat. Asta ar fi o greseala imensa.

| mona a răspuns:

Daca nu mai are sentimente pentru ea, nu vad de ce s-ar supara pe tine