| NecunoscutNecunoscut a întrebat:

Ieri am fost la o nunta cu iubita mea, am petrecit, ne-am distrat, si pe la 4
4-5 dimineata a trebuit sa mergem pana la masina si am stat umpic in masina, am strans-o in brate sa nu-i fie frig si am inceput sa o sarut "frantuzeste" si am inceput incet sa imi bag mana la sutienul ei, prima data a vrut sa ma opreasca, dar dupa aia m-a lasat, am bagat mana, i-am facut un "masaj" si in acelasi timp o sarutam, dar a inceput sa ii vina din burta niste sunete mai ciudate din cauza ca s-a speriat, dupa cateva secunde a inceput sa ma muste trimitand un semn sa ma opresc(presupun) si am luat mana de acolo si am incercat sa bag sub fusta, cand a simtit ca am mana in jurul picioarelor, repede m-a luat de mana si m-a tinut de mana sa nu pun mana acolo
Oare am procedat bine? Sau am gresit undeva?
Va rog ajutati-ma (nici eu nu sunt prea experimentat)

Răspuns Câştigător
| arual1 a răspuns:

Sunt fata si am trecut prin chesti de genu ii e rusine probabil dar poate daca mai insisti o sa i provoci placere si nu o sa mai vrea sa scoti mana. Sau probabil era uda si de aia ii era rusine. Poate uneori trebuie sa insisti.

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu o atragi man suficinent de mult, daca era atractie sexuala o faceai sa vrea sex, ea posibil inca cauta ceva mai bun tu visand la ea nu ajungi la ea sa stii

| corbulalbrosu a răspuns:

Modul tau de comportare nu se poate considera ca fiind gresit, ba din contra, se poate considera ca fiind chiar foarte normal. Orice "barbat" doreste sa ajunga la "fructul oprit" prin orice mijloace si cat se poate de repede daca reuseste. Comportamentul prietenei poate fi considerat la fel ca fiind perfect normal deoarece a acceptat excitarea si "explorarea" corpului ei pana in momentul in care a sesizat ca situatia poate scapa de sub control si ar putea deveni chiar "periculoasa" prin prisma punctului ei de vedere.A intervenit/s-a activat mecanismul ei de protejare deoarece ratiunea a invins instinctul. Bravo ei, bravo si tie. Ar fi cazul sa discutati mai in detaliu aceasta problema. Succes.

| mihai69 a răspuns:

Nu ai greșit cu nimic, atât doar că ea s-a panicat (firesc, dacă e virgină).
Nu vei reuși mult mai mult decât după ceva mai mult timp; lasă-i vreme să se obișnuiască și cu tine, și cu atingerile tale. Pe urmă o să vrea ea să fie atinsă...winking Dar ca să mergi mai departe, cu siguranță va mai trebui ceva vreme. Oricum, ideea e s-o iei ușor.

| Emilian65 a răspuns:

Ai gresit, pentru ca ai bagat mana unde ea nu a fost de acord sa o bagi.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Poate nu avea pasarica, ci scula...de aia te-a oprit.

| Andrrei a răspuns (pentru SergiuBoss11):

laughing))))))))))))))))))))

| cineva666 a răspuns:

O f fost insarcinata laughing) a inceput sa tipe copilul din burta laughing) de placere...ca se excitase fata laughing

| cineva666 a răspuns (pentru cineva666):

Suntet ciudat..gemea copilul laughing

| NecunoscutNecunoscut explică:

Corbulalbrosu, a-i putea sa imi zici mai multe despre asta? Cum sa fac sa o conving? Despre ce fel de detalii ar trebui sa povestim? S-ar putea sa nu vrea sa faca sex cu mine ca nu sunt destul de atragator? Nu stiu ce sa fac.

| RAY a răspuns (pentru NecunoscutNecunoscut):

O fata trebuie facuta sa vrea sex, nu sa o obligi, impui asta, parerea mea nu o atragi suficient de mult