| alex101507 a întrebat:

Ieri eu si prietena mea ne-am masturbat reciproc. Doar ca la un moment dat eu m-am atins, dupa care am atins-o pe ea. Acum ea este ingrijorata din cauza lichidului seminal, care, din cate am auzit, contine spermatozoizi. Acum ea crede ca in momentul in care m-am atins, am luat lichid pe mana, dupa care am atins-o pe ea. Credeti ca poate ramane insarcinata din cauza asta?

11 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

E ****! zii ca nua re nimic...nu o sa fii tatic stai linistit...in curand o sa ramana gravida si daca ii sufli perste blana veveritei

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Iubita ta este o needucata si nescolita daca crede ca din aceasta cauza ramane bortoasa

| corbulalbrosu a răspuns:

Mai copii, voi chiar credeti ca tot ce zboara se numeste barza si in plus aduce si copii? Ar fi bine sa va documentati.

| neutrino a răspuns:

Nu conteaza ceea ce crede ea, conteaza cu, care parte a corpului stii tu ca ai atins-o, unde anume si cat de adanc.

| Emilian65 a răspuns:

Da, poate ramane gravida.

| Fatamuntilor a răspuns:

In asemenea conditii cu sigurannta NU. Trebuie sa depui mai mult efort pentru asta
Totusi, nu ar strica mai multa informatie din partea amandorora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atât timp cat nu ai ejaculat in ea, nu are cum sa rămână însărcinată.
Plus ca daca se afla in afara perioadei fertile, sa ramai însărcinată de la acel lichid, este practic imposibil.
Spune i sa se liniștească pentru ca nu este nici o problemă happy

| Maria_Elena_Chirca_1991 a răspuns:

Exista si posibilitatea saramana insarcinata, chiar daca lichidul seminal a fost introdus in vagin cu orice altceva decat penisul. Puteti merge la un specialist sa va explice.

| neutrino a răspuns (pentru Maria_Elena_Chirca_1991):

Sa inteleg ca daca il aduni cu lingura si-l torni cu o palnie in vagin, poate provoca o sarcina?

| Jisttle100 a răspuns (pentru Maria_Elena_Chirca_1991):

Lichidul preseminal nu a fost introdus in vagin, ci langa vagin. Spre exemplu, zona clitorisului si exista o diferenta.