| alin17 a întrebat:

Ieri m-am certat cu prietena mea straight face ( avem 5 luni) si totul din cauza ca nu am vrut sa ies cu ea macar o ora eu plecand cu baietii pe afara straight face
Mai spun ca ies in fiecare zi cu ea stam cel putin 3 ore pe afara si ma mai duc pe la ea, ea pe la mine
O iubesc dar ma enerveaza faza ca ne'am certat dintr'un fleac :-J
Ce sa fac?

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

In primul rand ai nvatat-o prost cu vazutul asta
Si totusi ar trebui sa fi fericit.Fiind atat de innebunita sa va vedeti inseamna ca te iubestehappy
Vorbeste cu ea si explica-i ca nu are pentru ce sa fie geloasa!

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Vrea mai mult timp sa fie alaturi de tine. vorbeste cu ea spune-i ca iti pare rau si ca o sa incerci sa iti petreci mai mult timp cu ea:*

| Anecherry a răspuns:

Sa nu dai importanta fleacului ca sa nu devina obiceihappy

| 16.laura.16 a răspuns:

Explica-i pur si simplu ca o iubesti dar ai nevoie de putin timp si pentru tine!
Cumpara un trandafir rosu si du-te pana la ea! Hai fuguta!

| cosm1n_9149 a răspuns:

Petreceti prea mult timp mai. nu e bine! explica-i si tu ca nu poti sa fi toata ziua cu ea ca mai ai si altceva de facut, nu e doar ea in viata ta. Banuiesc ca esti mai micut asa 16, 17 ani. Eu zic ca, ce e prea mult strica! bafta.

| alin17 explică:

Am 17 ani ea are 16 ehh oricum m-am despartit de tot de ea
Din motive ca n a fost prea "cuminte" daca intelegeti happy