| Sebastian98 a întrebat:

Salut.Imi caut si eu o iubita. Cine vrea sa ma contacteze la id de mess messi_gani25. Si nu vreau raspunsuri de genu Ce intrebare prosteasca etc. Am 15 anii si sunt din Iasi.

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Mai copile, aici nu e site de matrimoniale.Au disparut zeci de intrebari fel, sterse de admini.
Cautat-ti prietena reala prin parcuri si nu pe internet.

| Sebastian98 explică (pentru Fatamuntilor):

Aha mersi pentru raspuns

11 răspunsuri:
| Vi003 a răspuns:

Daca citeste mesajul tau, fuge ca dracu de tamaie! d'oh

| Sebastian98 explică (pentru Vi003):

Da da mie mi se pare amuzant rolling on the floor

| AOLEVRIC a răspuns:

I-auzi, copeech de 15 ani isi cauta iubita pe TPU laughing. Mai bine dadeai in ziare, sau cauta pe un site de matrimoniale. Ce patetic esti.

| Sebastian98 explică (pentru AOLEVRIC):

Mama ta ba

| AOLEVRIC a răspuns (pentru Sebastian98):

"Ba " ai grija cum vorbesti ca nu-s de rand cu tine.

O zi buna!

| Dragonfly6 a răspuns:

Iasul nu e destul de mare incat sa gasesti acolo iubita?

| BlitzLikeXd a răspuns:

Te crezi la site-uri de matrimoniale?

| cristinicadulcica18 a răspuns:

Buna.fara suparare dar acesta nu este o intrebare pentru TPU. Daca vrei sa-ti gasesti iubita cauta pe un site de matrimoniale. Mai ales ca majoritatea de aici isi bate joc de tine.

| titi14 a răspuns:

Hay amice si eu sunt din Iasi si ce pot zice respectate si tu putin nu cauta prietene necunoscute pe net poti pati multe! Daca vrei o prietena va fi candva ai rabdare!

| becky2000 a răspuns:

Mai lasa deoparte internetul si mai iesi din casa