| razvandelicio a întrebat:

Salut.Imi place de fata asta.dar nu stiu daca merita sa incerc, ce credeti e frumoasa? http://www.facebook.com/....../photo.php

15 răspunsuri:
| porto89 a răspuns:

Toti aveti un prieten comun..eu am 3 jur laughing)) ia sa dezvolt eu un pic laughing

| Gabica a răspuns:

E simpatica, dar daca tu te indoiesti de asta, mai bine las-o balta...

| Roxysad a răspuns:

Depinde de tine cum o vezi si daca o placi..nu prea conteaza ce spunem noi cat timp tu o placi (daca o placi)....eu si fata aia avem un prieten comunrolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie ca e casatorita...

| Vix999 a răspuns:

Stii ce e foarte ciudat?
Ca eu si fata aia avem un prieten comun laughing))

| Satango a răspuns:

E frumoasa, dar... daca vrei doar o aventura cu ea poti incerca. Dar sigur nu e in stare de o relatie serioasa, se vede pe ea ca e... FITOASA.
E parerea mea! O zi frumoasa.

| NuMaContrazice a răspuns:

Acceptabila big grin

| Larisssaa a răspuns:

Important e cum o vezi tu, nu cum o vedem noi.
Dar e drăguţă.

Răspuns utilizator avertizat
| AnonymousTPU007 a răspuns:

Acolo scrie ca e casatorita. laughing

| Eus3b1u995 a răspuns:

Ar merita sa incerci.

| mel24 a răspuns:

E simpatica! merita sa incerci happy

| SecretLady91523 a răspuns:

Umpic cam mult bot de ratusca(scuza-mi sinceritatea) Dar daca tie iti place...why not?batting eyelashes

| Annayra2001 a răspuns:

Eu nu zic ca e o princesa, dar zic ca e super draguta si ca merita sa incerci!
Intreab-o ce ar putea face prietenul tau, Cristi sa zicem ca sa o cucereasca, iar apoi faci si tu ce poti!

| Angeld a răspuns:

Buna! Important e sa iti placa tie, nu noua! Opinia noastra conteaza dar in proportie de 1% asta depinde de voi! Parerea mea este ca e foarte simpatica!
Succes!:*