| florinflorin14 a întrebat:

Salut, imi place de o fata clasa 10 dar nu ne cunoastem, problema e ca nu prea intra nici pe mess, nici pe fb si in realitate nu stiu cum as putea-o aborda.Mi-e frica sa nu se sperie laughing. Sfaturi, ceva ..multumesc

Răspuns Câştigător
| Adeeliiina a răspuns:

Mai intai, cand o vezi ii poti "adresa" un zambet. Si daca ea iti raspunde inseamna ca s-a creat o legatura intre voi. Apoi puteti sa incepeti sa va salutati si sa porniti discutii.Succes kiss

4 răspunsuri:
| Дηdu a răspuns:

Ar trebui sa ii zambesti, sa te faci remarcat intr-un fel anume si daca ea raspunde la tot ceea ce faci inseamna ca se leaga o prietenie si incet incet se va lega ceva. Bine acum depinde si ce varsta ai. Daca esti mai mic s-ar putea sa te cam evite.

| NuMaContrazice a răspuns:

Cati ani ai? Daca esti cel din poza esti cam tanar...

| XxXFBIXxX a răspuns:

Pai ai putea incerca si tu sa vorbesti cu ea sa te prezinti si incet incet ajungi unde vrei. Da daca nu faci nimic tot la nimic ramai

| danden a răspuns:

Noi oamenii pierdem atat de multe lucruri,intamplari si sentimente frumoase de frica. Firca de a fi respinsi, de a suferi,etc. Ce se poate intampla? Ori te accepta,ori te refuza,macar vei fi linistit ca ai incercat. In viata vei avea parte de multe respingeri, ideea e ca trebuie sa te obisnuiesti cu gandul ca nu se termina lumea cu asta. Intra in vorba cu ea si vezi ce se intampla, vorbele nu au omorat pe nimeni,,, relativ. Succes si sa ne povestesti ce a iesit, sunt foarte curioasa