| Annnonim12 a întrebat:

Imi place de o fata, dar mai mult am vorbit pe whatsapp. Ma gandeam ce sa fac sa o apropii de mine si mi-a venit ideea sa ii zic ca am niste probleme si daca e ma intreaba ce probleme eu sa inventez ceva... Ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ai putea sa-ti pui in aplicare planul de a o cuceri invitand-o sa va petreci timpul liber impreuna pe gheata unui patinoar, pe aleile unui parc sau plimbandu-va pur si simplu aiurea hai-hui fara nici-o tinta anume. O dupa masa placuta in 2 o puteti avea si in incinta unui mall. Sunt foarte multe posibilitati de a va simti bine dar alegerea celei mai adecvate depinde in special de personalitatea si conceptiile fiecaruia deci incearca sa-i ceri si parerea ei privind propunerea ta. Succes!

1 răspuns:
| AlinUFT a răspuns:

Parerea mea e ca nu faci bine deoarece la un moment dat va afla ca ai mintit-o si ai sa o pierzi! Minciuna are picioare scurte! Invit-o in oras, discuta cu ea, afla ce-i place, spune-i ce-ti place si tie, fa-o sa zambeasca, sa se simta fericita! Fericirea produce un hormon numit serotonina la nivelul creierului, ceea ce o va face sa se simta bine langa tine. Minciuna nu tine! Fii sincer si cu tine si cu ea si o sa fie bine!