| LikeMe a întrebat:

Salut imi place de o fata din clasa (are 14 ani) e draguta frumoasa desteapta. nu stiu cum sa o fac sa ma placa i-am zis asta acum 1 an dar a zambit i-a zis unui coleg si gata poate e din cauza inaltimii?

Răspuns Câştigător
| T4ny4 a răspuns:

E o varsta destul de frageda pentru fete...mai ai rabdare putin, nu cred ca se uita la fizic la varsta asta.Mai incearca odata big grin daca ai avut curaj prima oara, incearca si acum! Bafta!

3 răspunsuri:
| Peentusk a răspuns:

Ba... deci, daca tia zambit, inseamna ca simte ceva pentru tine.
atunci ar trebui sa petreci mai mult timp cu ea...sa vorbesti cu ea despre toate chestiile care iti vin in cap(dar sa ii placa si ei subiectu),
atunci automat fata va incepe sa vrea si ea sa stea mai mult cu tine
si atunci cu siguranta va incepe sa-i placa tot mai mult de tine.
la mine merge...si sper ca sa la tinewinking
baftawinking

| markiTo a răspuns:

1.Inaltimea nu conteaza. Daca tu o iubesti si ea te iubeste nu conteaza...
2.Fi tu insusi si va merge... Spune-i ca o iubesti si daca vrea sa fie cu tinewinkingLa mine merge mereusmug

| XXXDXXX a răspuns:

Salut eu te sfatui sa fii foarte insistent daca doresti sa obtii ceva, dar fata sa nu vada asta imbracate fumos fai complemente cadouri si invit-o seara sa stati de vorba, cel mai bine ar fi so prinzi pe drum si sai faci o surpriza! Suces