| Rares233 a întrebat:

Salut, imi place de o fata din clasa. Nu stiu cum sa ii zic, ea mereu e cam sictirita fata de toti din clasa. Astept ideii.!

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Ma faci sa rad cu faza cu sictireala pentru ca asa eram si eu odata.Era o fata care era foarte sictirita in clasa si nu credeam ca paot sa ma apropii de ea cu ceva de vreme ce nu prea eram eu mare frumusete.Dar incercam eu sa intru in vb cu ea. Apoi in clasa a 12-a la final mi-a spus ca si-a dat aseama ca sunt un baiat minunat si ca rar gasesti asa ceva si ca vrea sa fim impreuna. Insa era prea tarziu pentru ca nu prea aveam cum sa mai fim impreuna.Incearca sa vb cu ea frumos si daca nu poti fata in fata fa asta online. Daca ii arati ca nu iti este idiferenta atuncio sa isi dea seama ca o vezi cu totu aparate.

| AndreyBorona a răspuns (pentru Danysan):

Deci tu esti baiat? am trait in minciuna...

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata sa nu-i spui unei fete direct ca-ti place de ea.Scoate-o undeva apoi incearc-o s-o pupi si te descurci tu.

| Green66 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai grijă ce sfaturi îi dai, el nu știe cum să-i spună și tu îl sfătuiești s-o pupe... cam seamănă a scenariu de viol ce spui tu aicilaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Green66):

Sa-i dea un pupic pe obraz ma straight face, e destul de mare si el, trebuie sa stie cum sa gandeasca laughing

| Green66 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e destul de mare că dacă ar fi fost nu ar mai fi întrebat asta.

| Rares233 explică (pentru Green66):

Sunt a 8-a!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evit-o, persoanele sictirite sunt naspa. Asta ti-o spune o persoana sictirita.