| 321Sunshine123 a întrebat:

Salut.Imi place de o fata ma inteleg foarte bine cu ea, povestim etc Pare ca ii place de mine toata lumea zice asta fiindca atunci cand ne intalnim cu inca cineva petrecem cel mai mult timp impreuna.Insa,ea da de inteles ca ii place de un coleg de al meu mi-a spus ca a fost cu el si etc dar, nu mi-a spus daca este cu el sau nu.Eu am incercat sa o fac mai indepartata de el fiindca ea e draguta culta si frumoasa iar colegul meu prost, snob big grin etc. ii place de el numai fiindca are muschi... Si am reusit sa o conving cat de cat dar ea se intalneste cu fel si fel de baieti ba in mall ba nu stiuitu unde etc Nu mai am idei ce sa fac de obicei lumea imi spune ca sunt romantic chestii din astea dar acum am ramas cu punga goala.(Sper sa nu dau semne de disperat sau ceva de genu nu i felul meu) cer doar un sfat big grin happy Multumesc. Si acum dupa ce am recitit mesajul vad numai etc-uri... big grin happy

Răspuns Câştigător
| Cypronge a răspuns:

Cea ce ar trebui sa faci este sa te intalnesti cu fata respectiva singur, iar apoi sa ii spui tot ce simti si ce ai vrea de la ea, fi sincer si direct, nu ai nimca de pierdut doar de castigat.
Daca ea iti va impartasi sentimentele atuncea e foarte bine, iar daca nu e bine intr-un fel si asa macar sti de o treaba sa nu iti mai pierzi timpu cu sperante si o sa poti sa mergi inainte.

1 răspuns:
| iiMellyx3 a răspuns:

Sti e bine sa faci muschi sa o duci in oras s. a. si sa ii zici undeva daca nu vrea sa fie cu tine si atunci ai un trandafirsi gt