| leonardrd a întrebat:

Imi place de o fata, nu stiu daca si ei ii place de mine.Mi-e rusine sa o intreb...Ma puteti ajuta? Sa va spun ce face in timpul orelor legat de mine:uneori se uita la mine,dar cand ma uit la ea se intoarce si se preface ca face ceva anume,eu o fac tot posibilul sa o fac sa rada, si intru in atentia ei.Dau funda celui care ma ajuta.Sunt rusinos am mai mentionat in intrebare...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ii vei spune ceea ce simti tu pentru ea, nu va stii iar cand ii vei spune va fi prea tarziu. Apropo si eu ma uit la multa lume si sunt draguta cu toti baietii, si mie imi plac tipii amuzanti, mereu le zambesc ma amuz la maxim si le fac ochi dulci asta nu inseamna ca vrea sa mi-o trag cu ei. Tu poti incerca sa o intrebi macar in gluma sa vezi ce zice pentru fete gluma este la fel precum o betie la barbati spun adevarul cu toate ca au glumit si ele la randul lor.

| sayWhaaat a răspuns:

Cu rusinea mori de foame.
Mie cand imi spunea lumea asta acum vreun an, nici nu auzeam.
Dar sa vezi cand constati ca totul e adevarat...
Eram intr-o situatie similara. Atunci as fi zis : " Pfu, nu stiu ce sa ma fac, mi-e rusine, nu gasesc oportunitati sa ma bag in seama cu ea, nu pot, ma blochez, ma tine ceva"
Acum? "Ma doare-n pl, fie ce-o fi".
Trage singur concluziile.
Dar stiu cum e, omul trebuie sa o pateasca pe pielea lui intai...bafta, o sa ai nevoie.

| leonardrd explică (pentru sayWhaaat):

Vorbi o fata cu ea si imi spusa ca se desparti de mine, ca nu mai sunt la fel de frumos.Eu ma trezesc de la 6:45, sa imi aranjez parul, e valvoi. Pentru ea sa ma trezesc la 6:00, ce ***, dao dracu