| NubleReapper a întrebat:

Salut,imi place de o tipa...cateodata suntem doar prieteni, cateodata suntem mai mult decat prieteni iar alteori suntem straini...
Ce pot face?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai putea discuta clar si raspicat cu ea, sa vezi ce fel de relatie doreste cu tine.
Ceva ma face sa cred ca, situatia asta a fost generata de tine, ca nu ai fost clar pentru ea ce feld e realtie vrei.
In general, baietii/ barbatii sunt cei care cer prietenie si conduc o relatie, fata acceptand-o sau propunand modificari.
Incearac sa ai o discutie cu fata si sa-i spui cum vrei tu sa evolueze relatia asta. Nu uita sa mentionezi ca o placi foarte mult si ca vrei o relatie serioasa si de durata.
Fetelor le plac oamenii hotarati, care stiu sa spuna ce vor si mai mai ales de ce vor. Nu uita de complimente...ca alea sensibilizeaza intotdeauna inima femeii.

| SkyPilot a răspuns:

Esti la o varsta la care fetele sunt foarte capricioase. Daca vrei sa nu mai fie asa, incerci sa observi ce anume o atrage la tine in momentele in care sunteti mai mult decat prieteni. Folosesti ce ai descoperit pentru a o face sa isi doreasca sa stea cu tine si sa ii si fie teama sa nu te piarda.

| alina2k18 a răspuns:

Ce poti face? Hai cu mine la cules de porumb 2 saptamani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai ce sa faci, singura solutie ar fi sa divortezi...

| LilStreke69 a răspuns:

Accepta faptul ca esti in friendzone
pornohache e mereu solutia.
funda?
.
pls?