| muriel a întrebat:

imi place de un baiat iar prietenul lui cel mai bun tot imi zice ca si el ma place si eu cred ca el stie ca-l plac si nu stiu cum sa fac sa fiu cu el sfaturi pliz funda si vot!

Răspuns Câştigător
| reademik a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa i-o spui verde in fata, tine=ti emotiile sub control si fa-o, gandeste-te ca nu ai absolut nimic de pierdut ci chiar poate ceva de castigat. pup, sa ma anunti si pe mine ce ai facut, sau daca nu ai tupeu sa i-o zici verde in fata trimite-i un sms sau o scrisorica si asa o sa ai emotii doar cand astepti raspunsul. pup inca odata

2 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Faceti threesome si toata lumea e fericitalove struck

| Jorj a răspuns:

Faceti un sandwich!