| anonim_4396 a întrebat:

Salut, Imi place de un baiat, il stiu de mai demult il vad in fiecare seara prin oras cu prietenii mereu ma saluta si zimbeste de fiecare data cind ma vede intr-o zi cind m-a vazut ma cuprins, in alta zi m-a sarutat aproape mereu vine pe scaun unde sunt eu cu prietenele mele, dar nu imi spune nimic ca ma place sau ceva, se comporta asa simplu, si nu pot intelege ma place ori nu.

Răspuns Câştigător
| byuttta a răspuns:

Incearca sa-i dai si tu semnala ca ti-ar placea de el, incearca sa-i oferi atentia pe care o merita asa cum si el iti ofera atentia lui...eu cred ca te place daca se comportaa asa cum ai zis...succesc si sa ai o relatie frumoasa! funda?

4 răspunsuri:
| VanillaChocolatte a răspuns:

Păi fii sinceră cu el, spune-i că îl placi, aşa poate îţi va spune şi el. (dacă te place). Sper că te-am ajutat. Fundă?

| SweetCandy29 a răspuns:

Buna..cred ca ar trebui sa faci tu primul pas. Cand va mai vedeti spune-i ca vrei sa vorbiti ceva, doar voi doi. Atunci poti sa-i spui ca il placi iar apoi sa-l saruti dar doar atat nu trebuie sa-i arati nici ca esti obsedata! O zi buna si mult noroc cu el! :*

| LilacGoddess a răspuns:

Te-a cuprins şi te-a sărutat, evident că te place! Nu poţi vrea mai mult! Arată-i că simţi la fel!

| lelicicaleli a răspuns:

Dar nu inteleg, daca era sa ma placa facea el ceva ca sa fim impreuna, dar nici pe net nu imi scrie nimic