| AriaPink a întrebat:

Salut imi place de un baiat Marius de la mine de la scoala.Si inainte mie nu imi placea, dar a venit o fata noua pe care o cheama Ella si ei ii placea de el.Si intr-o noapte l-am visat si spunea daca vreau sa fiu iubita lui. Iar acum nu ii mai place, ce ar trebui sa fac ca sa fiu iubita lui? Dau funda cea mai mare de pe lume!

1 răspuns:
| Johnny_3797 a răspuns:

Totul depinde daca il iubesti si stii ca si el simte ceva catre tine daca da atunci du-te la el si vorbeste serios cu el si nu te rusina, totul este din viata, intreaba-l daca te iubeste si tot asa si daca sunt sante sa fiti imrepuan. Daca tu nu simti nimic fata de el atunci nu iti facea griji de el si de vis happy