| STEFANXxX a întrebat:

Salutcrying...Imi place foarte mult de o fata. Mie mi-e frica caci cite prietene am avut si eu cu unele din ele m-am intilnit nu mai mult de 2 saptaminisad. Dar vreau cumva sa am prietena cu care sa fiu totimpul impreuna cu ea adica sa ma iubeasca cu adevarat. Dar nu stiu de unde sa incep. Spuneti-mi va rog

2 răspunsuri:
| ZuuZyYyYyZ a răspuns:

1) intreab-o daca vrea sa fie cu tine
2) vorbeste cu ia ( nu aiurea, ca poate se supara petine)
3) fii simcer cu ea
4) incearca so saruti ( si vezi daca te lasa sau te respinge )
... alt cv nu stiu ce sa mai spun...

| cookie93 a răspuns:

In 1 rand, vorbeste cu ea.imprietenestete astfel vei da o anumite incredere si cu timpul se va ajunge si la iubirehappy.nu trebuie sa fii timid ca daca vei da si tu peste o fata care la randul ei este la fel ca tine nu veti ajunge nicaieri. faza cu vazutu decat 2 saptamani nu pot sa imi dau seama care ar fi cauza dar presupun ca ar fi din cauza acelor fete care din punctul meu de vedere nu au considerat relatia voastra prea serioasa.pe lumea asta sa stii ca prea putine fete mai sunt de genul asta dar iti dau un sfat... daca iti vei face o prietena, nu iti arata direct sentimentele fata de ea.cunoasteo mai bine si vezi daca este okhappy

baftahappy