| Vali1223 a întrebat:

Imi place mult de o fata de la mine din liceu si nu stiu ce sa fac ca si ea sa ma placa...Ma puteti ajuta va rooog...MULTUMESC!

4 răspunsuri:
| Joker92 a răspuns:

Salutare.depinde si de varta voastra. daca aveti pana in 18 ani, cel mai bine ar fi sa ii propui o plimbare dupa ore, cu scopul de ai spune ceva impurtant.(dar iti faci notitele si le inveti de acasa tot ce trebuie sa ii spui.si fara emotii.fi un barbat tandruwinking

| Eatmygun a răspuns:

Fi foarte atent la ce iti scriu acum. Daca ea nu te place atunci trebuie sa treci la urmatoarea tactica: lasi la o parte sentimentele si treci pe ratiune. Aaa si inainte sa te dai la ea pregateste-te psihic ( nu te duce cu emotii sau nepregatit). Daca ai ascultat de sfaturile de mai sus, e deja a ta.

| ionutz598 a răspuns:

Salut Vali! Ca sa te placa o fata trebuie sa i arati si tu ca o placi pe ea, sau eventual sa-i dai semne ca o placi.Incearca sa te bagi in vorba cu ea sau nu stiu sa iesiti la un suc undeva.Bafta!

| Vali1223 explică:

Ok multumesc tuturor! Am sa tin cont de sfaturile voastre MULTUMESC DIN NOU!