| adbu a întrebat:

Imi place o fata, am iesit doar o singura data din cauza distantei. Ea ar da niste semne sporadice ca ar vrea sa mai iasa cu mine dupa vacanta cand ma intorc la facultate dar, nerabdator din fire, as dori sa intru in vorba cu o prietena a dansei (pe care nu o cunosc deloc....doar pe facebook sa intru in vorba cu ea) s-o intreb mai multe detalii despre fata cu pricina. Credeti ca e o idee buna? Cata incredere as putea avea ca nu va discuta sau divulga conversatiile? Multumesc!

3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da de ce nu vorbesti direct cu ea? lasa timiditatea ca mori de abstinenta, prietenele mereu isi vor spune una alteia totul, cel mai indicat mergi, prinde-o si dai la gogosica

| Wihox a răspuns:

Nici o sansa sa nu-i spuna. 0

| R0R0 a răspuns:

Nu vorbi cu prietena aia.
S-ar putea sa se indragosteasca de tine.
Vorbeste direct cu fata