| UnBaiatSingur a întrebat:

Salut, îmi puteți da niște idei de conversații,, interesante" pentru fete, care sa ducă la o prietenie, ca tot vad mulți pusti care vorbesc cu fete, dar nu-mi pot imagina care ce este subiectul de ele vorbesc încă cu respectivul, pentru ca eu n-am găsit încă... Mersi.

Răspuns Câştigător
| Andreea_Viașu_1993 a răspuns:

Ai putea discuta cu ea despre lucrurile care ii plac si care iti plac, excursii. cât de bine s-a distrat in vara asta, pe unde a fost. Trebuie să ai o inițiativă. Poti sa faci si o mica glumiță, dar ai grija ce glume faci. laughing) Intreab-o daca are un loc de munca sau in ce an sau clasa este. intreab-o daca e pasionată de filme sau de cărți, seriale. Asa poti sa afli si mai multe despre respectiva. Succes! happy