| DoqKiss00 a întrebat:

Salut, îmi puteți spune cum a fost prima dată când ați întreținut relații sexuale cu cineva? Nu v-a fost rușine după actul sexual de persoana respectiva? Cel mai detaliat raspuns primește fundă =)

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Imi place ca doresti detalii la ceva pe care il consideri rusinos...
Lasa timpul sa mai treaca, nu te grabi, pentru ca detaliile pe care le ceri azi, le vei executa intreaga ta viata peste cativa ani.
Nu-ti ajunge o viata?
Ai rabdare, e timp pentru toate.happy

| darrio2007 a răspuns:

De ce sa-mi fie rusine? Mă simt chiar bine cand vad ca este satisfacuta. Si apoi o luam de la capat.

| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, raspusnurile detaliate nu se pot pune pe acest forum, maia les in legatura cu sexul, fiindca nu este un site adecvat descrierilor erotice sua pornografice.

| DoqKiss00 explică (pentru Violleta2022):

Vaii nu am stiu, eram curioasă. mersi ca mi-ai spuswinking

| Violleta2022 a răspuns (pentru DoqKiss00):

Daca erai curioasa, vezi ca sunt site-uri porno si erotice unde poti sa-ti satisfaci curiozitatea, cauta acolo!

In ce priveste cerinta si postarile pe acest forum, ia de citeste si respecta Termenii si conditiile de folosire ale forumului:
https://www.tpu.ro/termeni-si-conditii

| sofisis a răspuns:

Daca iti e rusine dupa actul sexual, inseamna ca nu esti pregatit sa faci.

| FredericChopin a răspuns:

Nu de ce sa imi fie rusine daca tu te iubeai cu persoana respectiva si la urma urmei ai facut SEX nu ai jefuit o BANCA